Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb)

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Strojírenství

Popis pracovní pozice:

První kontakt e-mailem.

Vyučení nebo praxe nejlépe v některém stavebním nebo strojním oboru, manuální zručnost, kladný vztah k práci.
ŘP B + E výhodou.
Podmínkou je perfektní zdravotní stav a ochota pracovat po celé ČR - firma se zabývá především dopravním stavitelstvím.

Zaměstnanecké výhody:
Odpovídající mzda, prémiový systém, stravné při pracovních cestách, možnost penzijního spoření, vánoční dovolená a další zaměstnanecké benefity.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s.

Adresa:
Mlýnská 388 ,60200

Reagovat na nabídku Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb)