TECHNIK PŘÍPRAVY A REALIZACE STAVEB

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
Stavebnictví a reality,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Do naší zavedené prosperující stavební firmy hledáme uchazeče na pozici technik přípravy a realizace staveb

Požadujeme: vzdělání SPŠ nebo VŠ stavební, vzdělání nebo praxe z pozemního stavitelství výhodou, orientace v předpisech (zákony, ČSN, TP…) vítána, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook),samostatnost, flexibilita, spolehlivost, nástup možný ihned nebo dle domluvy

Zaměstnanecké výhody: notebook, mobilní telefon, vdělávací kurzy/školení, bonusy/prémie

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MK stav-invest s.r.o.

Adresa:
Hrotovice ,Hrotovice
Internet:

Reagovat na nabídku TECHNIK PŘÍPRAVY A REALIZACE STAVEB