Technik technologie

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

35226 Technici přístrojů, strojů a zařízení v oblasti telekomunikací a radiokomunikací
ZamK
Kontakt: zdenka.brett@pen-com.cz, telefonicky 727 931 408, osobně po předchozí tel. domluvě.

Vhodné pro osoby zdravé, absolventy.
Nastupující technik je zařazen do pracovního týmu s Team Leaderem, který ho do prací zaškolí. Provádí instalaci a montáž zařízení. Šikovný zaměstnanec, který předvede své schopnosti, postupuje rychle na vyšší pozice. Technik bude vyjíždět na pravidelné turnusové pracovní cesty do Německa (18 dní v Německu, 10 dní volno). Pozice je vhodná také pro absolventy.

Požadavky:
- SOU technického směru
- Dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
- Samostatnost, pečlivost
- ŘP sk. B výhodou

Nabízíme:
- Práci ve stabilní české společnosti
- Hlavní pracovní poměr
- Doprava a ubytování zajištěno a hrazeno zaměstnavatelem
- Zajištění veškerých potřebných školení
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Stravné vypláceno v eurech
- Nástup možný ihned nebo dle dohody

Benefity: Mobilní telefon, prémie.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: PEN - COM s.r.o.

Adresa:
Porážková 1132 ,70200