Technik elektro

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

Náplň práce: kontrola, údržba, měření a analýza elektrické instalace, účast na zakázkách po celé ČR
Požadujeme: praxi v oboru elektroinstalací a vyhl 50/1978 sb., par.6 a vyšší, analytické myšlení a systémový přístup k řešeným problémům, ochotu a schopnost učit se, flexibilitu, poctivost, samostatnost a spolehlivost, vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci
Nabízíme: perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti, motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity, profesionální přístup, možnost profesního rozvoje a růstu, možnost seberealizace a účast na zajímavých projektech, příjemné pracovní prostředí a pohodový kolektiv, zajištění potřebných školení a kvalifikací

Místo výkonu práce: ČR, Praha, Humpolec

Požadavky na pracovníka:

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: TRT SYSTEM s.r.o.

Adresa:
Hradská 538 ,39601