UČITEL ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

VŠ (Ing.) fakulta strojní (obor strojírenská technologie apod.), nebo fakulta agronomická (obor mechanizace zem. apod.), fakulta elektrotechniky (obor elektroenergetika apod.), fakulta stavební (obor pozemní stavby, TZB apod.), " studium pedagogických věd - DPS (lze po nástupu), " řidičský průkaz skupiny B (pro obor mechanizace zem., B, C, T - výhodou), " vhodné i pro absolventy, " občanská a morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost, " ochota se vzdělávat a dále předávat zkušenosti, " schopnost týmové práce.

Pracovní poměr je na celý pracovní úvazek s nástupem od 34. týdne (srpen) 2022 na dobu určitou jednoho roku, s předpokladem dalšího prodloužení. Strukturovaný životopis a motivační dopis zaslat na adresu: dolejsky@ssrs.cz

Zaměstnanecké výhody:
40 dní dovolené a 12 dní samostudia " základní plat je 33.150,- až 40.090,- Kč " motivující nadtarifní složky platu " příplatky, mimořádné a cílové odměny během roku " možnost zvýhodněného stravování " příspěvek na penzijní připojištění a příspěvek na dopravu " příspěvek na kulturní a společenské akce " možnost školení a dalšího vzdělávání " zvýhodněné volání nebo služební telefon " služební notebook

Bližší informace na: www.ssrs.cz/skola/kariera

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice

Adresa:
Tovačovského sady 79 ,67602