Manažer/vedoucí nové prodejny

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Management,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici manažera/vedoucí pro nově otevírající se prodejnu se širokou nabídkou ovoce-zeleniny-květin.
Požadujeme alespoň středoškolské vzdělání s maturitou. Práce na obdobné pozici NUTNÁ! Nezbytná je také zkušenost s vedením týmu, komunikační dovednosti a ochota učit se společně novým věcem. Důležité je pro nás vysoké pracovní nasazení a snaha se posouvat s celým týmem dopředu.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Starost o bezproblémový chod provozovny.
- Vedení týmů a zaškolení nových pracovníků.
- Komunikace s dodavateli a vyřizování objednávek.
-.Plnění měsíčních plánů.

POŽADUJEME:
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- čistý trestní rejstřík
- zkušenosti z obdobné pozice, práce v týmu
- ochota nést zodpovědnost za celý provoz

Hlásit se na e-mail kancelar@vaszelinar.cz nebo na tel. č. 725 724 261
Zájemci se mohou dostavit osobně PO - ČT 8-10 nebo 13-17.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Váš Zelinář s.r.o.

Adresa:
Staroměstská 781 ,79201
Internet:

Reagovat na nabídku Manažer/vedoucí nové prodejny