Hlavní účetní pro dceřiné společnosti

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Audit daně účetnictví

Popis pracovní pozice:

Životopis s průvodním dopisem zasílejte e-mailem na adresu kucera@prosperita.com

Požadujeme: dobrá znalost účetnictví a jeho vedení v souladu s účetními a daňovými předpisy - výkazy DPH, účetní závěrky, bankovní výpisy, majetek, zadávání a vystavování faktur. Aktivní a pozitivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, ochotu vzdělávat se, zodpovědnost. Součástí pracovní náplně je samostatné vedení účetnictví dvou až tří dceřiných
společností, spolupráce s auditorem, kontrolní činnost a vnitřní audit v jiných dceřiných společnostech.

Zkušební doba 3 měsíce.

Zaměstnanecké výhody:
- roční odměny, stravenky, příspěvek na dovolenou, zdravotní volno, zvýhodněné nákupy, příspěvek na pojištění, firemní mobil.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: PROSPERITA holding, a.s.

Adresa:
Nádražní 213 ,70200
Internet:

Reagovat na nabídku Hlavní účetní pro dceřiné společnosti