Business Intelligence Consultant

Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Požadavky:
- Minimálně 3 roky jako BI/datový analytik (datové analýzy, reporting, návrh architektury)
- Tvorba a administrace databází, programování
- Práce s ET nástroji, příprava a konsolidace dat, tvorba architektury
- Perfektní plynulá AJ, znalost Alteryx, SQL, Python, Informatice, Talend, Tableau, Collibra
Náplň práce:
- Každodenní komunikace se zákazníky v AJ,
- Práce v aplikacích/nástrojích – Alteryx, SQL, Tableau aj. ETL a vizualizačních nástrojích
- Návrhy architektury řešení, programování, práce s daty – čištění, konsolidace, analýza, reporting, vizualizace
- Vývoj a správa databází Zaměstnanecké výhody8):
4 týdny dovolené

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BILLIGENCE PTY LTD, organizační složka ČR

Adresa:
Praha
Internet:

Reagovat na nabídku Business Intelligence Consultant