Skladník

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Doprava a logistika

Popis pracovní pozice:

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (8 - 15 hod.)

Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovní nasazení,
- uživatelskou znalost PC,
- trestní bezúhonnost,
- zkušenosti s řízení VZV výhodou, opravnění na VZV není podmínkou.

Náplň práce:
- příjem a vychystávání zboží,
- příprava výdeje zboží k expedici a ostatní práce ve skladě,
- inventury a kontrola jakosti zboží,
- manipulace s břemeny 10 až 15 kg.

Nabízíme:
- zajímavou práci na hlavní pracovní poměr v distribučním skladě,
- proškolení na VZV zajístíme,
- práci ve dvousměnném provozu: 1. PO-PÁ 4:30 - 13:00, 2. PO-PÁ 13:00 - 21:30,
- motivující finanční ohodnocení,
- zázemí silné a prosperující ryze české společnosti,
- práci v příjemném kolektivu, zaměstnanecké výhody,
- možnost práce přescas,
- v letních měsících příplatky za zvýšený objem expedovaného zboží.

Zaměstnanecké výhody: slevy na firemní výrobky.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: EISBERG a.s.

Adresa:
Tišnovská 1 ,66603