Fyzioterapeut/ka

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Kontakt: Starostová Markéta, tel.: 353 416 127, 604 329 922, e-mail: marketa.starostova@moser.com
POŽADUJEME
" odbornou způsobilost k výkonu povolání dle platné legislativy + specializovanou způsobilost Odborný fyzioterapeut
" absolvování kurzu na neurofyziologickém podkladě a kurz měkkých a mobilizačních technik podmínkou
" aktivní znalost fyzikální terapie
" samostatné vedení pacienta v léčbě a vedení zdravotnické dokumentace
" zkušenosti v ambulantní fyzioterapii podmínkou
" profesionální přístup k plnění úkolů a organizační schopnosti
" samostatnost, iniciativu a komunikativnost
" uživatelskou znalost PC
" organizace provozu pracoviště a spolupráce s týmem
" zodpovědnost za kvalitu poskytované péče a dodržování standardních ošetřovatelských postupů
NABÍZÍME
" zajímavou a zodpovědnou práci na ranní směny
" příjemné pracovní prostředí
" možnost plné realizace v oboru, podporu osobního rozvoje

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MOSER, a.s.

Adresa:
Kpt. Jaroše 46