Manager prodejny

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Management,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

První kontakt:
Plačková Jiřina, e-mail: jirina@placek.cz.

Pracovní náplň:
Zodpovědnost za tým prodavačů - vedení, motivace, kontrola úkolů, rozvoj
Zodpovědnost za celý provoz provozovny
Zajišťování a zodpovědnost za plnění hospodářských cílů společnosti.

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání
Znalost procesů v maloobchodě (řízení maloobchodní prodejny, prezentace zboží, psychologie prodeje)
Zkušenost s vedením velkých maloobchodních prodejen
Dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet)
Dobré organizační a komunikační schopnosti
Samostatnost, kreativita, orientace na výsledek
Znalost sortimentu chovatelských potřeb výhodou.

Otevírací doba prodejny:
po - ne od 9 do 20 hod.

Možnost prodloužení smlouvy po roce.
Volné místo manager prodejny pro lokalitu Kolín.

Požadavky na pracovníka:

Práce s PC - MS Office, Internet, Jiné - znalost procesů v maloobchodě, zkušenost s vedením velkých maloobch.prodejen

Nabízíme:

Nástup možný od: 01. 01. 2020
Směnovost: Jednosměnný provoz
Tuto pozici nabízí: SUPER PET , a.s.

Adresa:
Plynárenská 121 ,Kolín ,280 02
Kontaktní osoba:
Jiřina Plačková