ELEKTRIKÁŘ / OPERÁTOR ELEKTRO (M/Ž)

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
Elektrotechnika a technika,Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

Elektrikář / operátor elektro

Hledáme pracovníka do jednosměnného provozu (6-14,30) do výroby se znalostí v oblasti elektro.
Pozice obnáší zapojování nízkonapěťových obvodů a LED modulů.
Potřebná školení a rozšíření odborností zajistíme.
Zajímavá práce v příjemném prostředí u lídra v oboru světelné reklamy s působností nejen v ČR.

Požadavky na uchazeče:
o dobrý zdravotní stav, aktivní přístup, zodpovědnost
o vzdělání v oboru elektro

Pracovní náplň:
o zapojování nízkonapěťových el.obvodů
o zapojování LED modulů
o osazování světelných zdrojů do výrobků

Více informací na tel. 608 781 120 , Markéta Sedláčková - personální

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: 3 P, spol. s r.o.

Adresa:
U Žel. mostu 373 ,67571
Internet:

Reagovat na nabídku ELEKTRIKÁŘ / OPERÁTOR ELEKTRO (M/Ž)