Kurátor/ka sbírkových a mobiliárních fondů

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Média reklama a grafika

Popis pracovní pozice:

NÁPLŇ PRÁCE: správa a katalogizace sbírek textilu, zemědělství a chov, domácnost, školství a veřejný život, předměty pro osobní potřebu a zábavu, knoflíky, vária, fotografie M. Škrdly
tvorba výstav a expozic
POŽADAVKY: vysokoškolské vzdělání - obor historie nebo příbuzné obory
schopnost samostatně se vzdělávat v oboru, schopnost pracovat v týmu na dalších úkolech muzea, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, iniciativa
základní znalost práce s PC
řidičský průkaz skupiny B
minimálně základní znalost AJ podmínkou (znalost dalších jazyků výhodou)
čistý trestní rejstřík
NABÍZÍME: pracovní poměr na pracovní smlouvu na plný úvazek - doba určitá - za zaměstnankyni na rodičovské dovolené, standardní pracovní doba po-pá (příležitostně i o víkendech - vernisáže výstav apod.), platová třída 11, stravné
KONTAKT: strukturovaný životopis zasílejte na email klimes@rml.cz do 21.3.2021. Případné dotazy zodpoví Mgr. René Klimeš, ředitel muzea, tel. 461 611 160, 739 031 849. Vybraní uchazeči budou vyzváni k ústnímu pohovoru.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Regionální muzeum v Litomyšli

Adresa:
Jiráskova 9 ,57001
Kontakt:
461 611 160, 739 031 849
Kontaktní osoba:
René Klimeš

Reagovat na nabídku Kurátor/ka sbírkových a mobiliárních fondů