Finanční kontrolor/ka

Administrativa a organizace,Management,Farmacie a zdravotnictví,Personalistika a lidské zdroje,Služby zákazníkům

Popis pracovní pozice:

Finanční kontrolor/ka - kontrola finančních operací restauračního úseku, zajištění správného účtování výnosů a spotřeby, příprava týdenních reportů. Sestavování budgetu obou hotelů. Spolupráce s externími partnery a úřady. Identifikace a řešení případů úniku zisků. Dohled nad denními transakcemi pokladny ubytovacího úseku a bankovními transakcemi. Kontrola zásob - pravidelné a namátkové kontroly, odpisy, převody zásob. Pracovní poměr na dobu neurčitou, hrubá mzda od 30.000,- Kč, pracovní úvazek plný. Nabízíme jazykové kurty, příspěvek na penz. připojištění/životní pojištění, závodní stravování. Kontakt paní Alena Pleul, tel. 380 772 400, e-mail hr@hotelruze.cz.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Bohemia Properties a.s.

Adresa:
Český Krumlov