QA Tester Junior-Medior

Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Pozn.: firma má pobočku v Olomouci (Šlechtitelů 21, 78371 Olomouc)
kontaktní osoba: Trumpichová Nichole, nichole.trumpichova@saboit.de, tel 773778303

Znalost anglického jazyka min. C1, znalost českého jazyka min. B2, min 6-12 měsíců zkušenosti s vývojem webových aplikací, znalost QA procesů a standardů, nástroje pro testování, generování testovacích plánů, strategií, scénářů; standardy pro hlášení výsledků testů a popis chyb; nástroje pro automatizované testy (Cypress, Robotframework), agilní vývoj (scrum, kanban), pravidla web designu, UI/UX standardy pro iOS a Android.

Pracovní náplň: manuální a automatizované testování, vytváření testovacích scénářů pro používání softwaru,

občerstvení na pracovišti, firemní akce, vzdělávací akce, výběr HW, Multisport, home office

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: SABO Mobile IT s.r.o.

Adresa:
Plynární 1617 ,17000