Odpadový hospodář

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Chemie a potravinářství,Management

Popis pracovní pozice:

Způsob kontaktu:
Alexandr Bolcek
E-mail: info@waste-solutions.cz

Náplň práce:

- vedení agendy odpadového hospodářství a ochrany životního prostředí

- zastupování společnosti při jednání s orgány státní správy a dalšími

- vnitropodnikové poradenství v oblasti odpadového hospodářství

- tvorba nabídek a podkladů do výběrových řízení

- ohlašování přeprav, kontrola a evidence probíhajících akcí, komunikace se zákazníky

- rozvrh svozů, logistika odpadů

- zpracování legislativních změn

- vypracování závěrečných zpráv / hlášení

Požadujeme

- VŠ/SŠ vzdělání

- Znalost problematiky odpadů a přepravy odpadů

- řidičský průkaz skupiny B

- orientace v oblasti odpadového hospodářství výhodou

- dobrá znalost MS Office - především Excel, Word, Outlook

- dobré organizační schopnosti

- samostatnost, zodpovědnost, loajalitu

Nabízíme

- odpovídající finanční ohodnocení (vše na pásce a v daném termínu)

Požadujeme

- dobrá znalost MS Office - především Excel, Word, Outloo

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Waste Solutions s.r.o.

Adresa:
Rolnická 656 ,35601
Kontakt:
777 628 066