Obchodní manažeři pro Německo

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Obrněné brigády 20/20, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: pružná pracovní doba (jednosměnný provoz). Náplň práce: aktivní vyhledávání nových zakázek, dle předem stanovených postupů, každodenní komunikace s partnery v německém jazyce (slovem i písmem). Požadujeme: výborná znalost NJ, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC, praxe v oboru výhodou. Nabízíme: pružná pracovní doba. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Němčina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: UIG United Industries Group s.r.o.

Adresa:
Obrněné brigády 20 ,35002
Internet:

Reagovat na nabídku Obchodní manažeři pro Německo