Servisní technik stavebních strojů

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
Strojírenství

Popis pracovní pozice:

Náplň práce: provádět pravidelný servis a údržbu stavebních strojů, diagnostikovat závady hydrauliky, elektroniky, motoru a odstraňovat je, připravovat nové strojů před předáním zákazníkovi, spolupracovat s ostatními kolegy
Požadavky: škola technického směru, zkušenost v autoopravárenství nebo při opravách zemědělské či stavební techniky, logické myšlení, samostatnost ochota učit se novým věcem
Nabízíme: zaměstnanecké slevy na pronájem v půjčovně, možnost konzultovat opravy s pracovníky technické podpory, pravidelná školení na novinky v oboru, možnost získat speciální průkazy (VZV apod.), zázemí stabilní firmy, kvalitní pracovní pracovní pomůcky a oděvy

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: KEROUŠ s.r.o.

Adresa:
Řemenovská 1999 ,39301
Internet:

Reagovat na nabídku Servisní technik stavebních strojů