Zámečníci

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Stavebnictví a reality,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 23.000,- Kč až 28.000,- Kč + výkonnostní prémie. Pracovní doba: Po-Pá 6:30-15:00 h. Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, samostatnost, pečlivost, zručnost, vyučení v oboru, 5 let praxe, řidičský průkaz sk. B, svářečský průkaz (elektro, CO2, autogen). Nabízíme: prémie, stravenky, týden dovolené navíc. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 7:00-15:30 h) anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne na adrese Pelhřimovská 2268/1, 350 02 Cheb.

Požadavky na pracovníka:

Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: CHETES s.r.o.

Adresa:
Cheb 0