Servisní mechanici měření a regulace

Obor:
Elektrotechnika a technika,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
" technická správa, zajištění provozuschopného stavu a průběžná kontrola technologií budovy, požadavky související s provozem objektu
" běžná údržba a opravy (technické zařízení budovy - např. VZT výměna filtrů aj.)
" vedení a kontrola provozních deníků zařízení
" nastavování MaR objektu, úpravy požadovaných teplot aj.
" aktivní účast na odstranění případných havárií a závad ve spravovaném objektu
Požadujeme:
" způsobilost dle vyhlášky č. 50/78, do par. 6
" zkušenosti v oblasti správy a údržby objektů výhodou
" znalost práce na PC
" manuální zručnost
" spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, smysl pro přesnost a logické myšlení
" loajálnost, flexibilita
Nabízíme:
" motivující finanční ohodnocení
" zázemí stabilní společnosti
" široké spektrum firemních benefitů
" možnost dalšího sebevzdělávání

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Niersberger Instalace, s.r.o.

Adresa:
náměstí Winstona Churchilla 1800 ,13000
Internet:

Reagovat na nabídku Servisní mechanici měření a regulace