PRACOVNÍK/PRACOVNICE V ŽIVOČIŠNÉ VÝROBĚ

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Nástup dle dohody. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Valenta, tel. 601 555 327 (volat v době 7:00-18:00), e-mail: farma.premyslovice@xaverov.com.
Pracovník živočišné výroby.
Řidičský průkaz C vítán, průkaz T požadován. Starost o krmivo, práce při úklidu a údržbě areálu, budov. Podle skupiny řidičského průkazu i obsluha techniky, převoz materiálu atd. Máme zájem o univerzálního pracovníka.
Pracovní doba: práce na ranní směnu, ale nepřetržitý provoz. Tedy 7 dní v týdnu, směny jak v týdnu i o víkendu. Týdenní pracovní doba 40 hod.
Výhody: zaměstnanecké příděly vajec za zvýhodněnou cenu.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: XAVEROV, a.s.

Adresa:
Přemyslovice 0
Internet:

Reagovat na nabídku PRACOVNÍK/PRACOVNICE V ŽIVOČIŠNÉ VÝROBĚ