Pracovník/ce pobočky

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - plný úvazek
Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

PRACOVNÍK/CE POBOČKY

Naše společnost Okna Macek a.s. je rodinnou firmou a byla založena již v roce 1996. Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží oken, dveří a vrat a patříme mezi největší firmy v oboru v České republice. Za tuto dobu jsme zrealizovali více než 300.000 zakázek a stojí za námi mnoho spokojených zákazníků. Nabízíme vynikající kvalitu za dobré ceny a neslibujeme to, co nedokážeme.

POŽADUJEME: Jste osobnost s komunikačními dovednostmi? Máte obchodního ducha? Pak hledáme právě Vás! Připojte se k nám. Nástup je možný IHNED!
NÁPLŇ PRÁCE: budete se věnovat našim zákazníkům na pobočce ve Vsetíně, zpracovávat jejich poptávky, vytvářet cenové nabídky a uzavírat smlouvy o dílo. Novým věcem vás naučíme - zaškolení je samozřejmostí.
NABÍZÍME: hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, různorodou práci v příjemném pracovním prostředí, elektronickou stravenku v hodnotě 150 Kč/den, základní mzdu + odměny za uzavřené smlouvy.
PRVNÍ KONTAKT: Životopisy zasílejte na e-mail prace@oknamacek.cz, do předmětu zprávy napište VSETÍN. K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Přesný termín výběrového řízení zatím není stanoven. Více informací na stránkách společnosti www.oknamacek.cz/volna-mista.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Okna Macek a.s.

Informace:

Adresa:
Nádražní 185 ,75501
Kontakt:
Kontaktní osoba:
Internet:

Reagovat na nabídku Pracovník/ce pobočky

Copyright (c) 2004 - 2005 Nabídky práce s.r.o. Všechna práva vyhrazena. - Práce | Ochrana osobních údajů