Vývojáři webu a multimédií

Typ pracovního poměru:
Dohoda o provedení práce
Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: Modernizace vlastních eshopů, responzivní design, Podílení se na zajímavých dlouhodobých projektech
- Požadujeme: SŠ vzdělání, Vhodné i pro studenty nebo absolventy (kteří mají znalost níže uvedených technologiích), Znalost HTML5, JavaScript, CSS3, Výhodou Bootstrap, C#, Asp.Net MVC, Ochotu se neustále v těchto technologiích zlepšovat, Smysl pro kvalitní, dlouhodobě udržitelný a dobře otestovaný kód
- Nabízíme: Prostor pro vlastní inovace a nápady, Plný nebo zkrácený úvazek, Možnost práce i na DPP nebo DPČ, Spolupráce v malém týmu, Možnost občasné práce z domova, Firemní notebook
- Životopis s motivačním dopisem zašlete na e-mail: personalni@matyska.cz.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Matyska a.s.

Adresa:
Slobodova 608 ,76861
Kontakt:
573 333 467
Kontaktní osoba:
Radek Matyska
Internet:

Reagovat na nabídku Vývojáři webu a multimédií