Produktový a obchodní manažer

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Kontakt:Bulířová Markéta, e-mail: info@hdt.cz
Náplň práce:
- aktivní obchodní činnost
- komplexní klientský servis, péče o zákazníky
- oslovování nových zákazníků a vyhledávání nových prodejních kanálů
- zodpovědnost za prodej svěřeného produktového portfolia

Nabízíme:
- zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
- zázemí stabilní české společnosti
- motivační finanční ohodnocení
- firemní benefity
- možnost profesního růstu
- práci v mladém kolektivu

Požadujeme:
- praxi nebo nadšení v hudebním oboru, zvukové či světelné techniky
- min. SŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou
- dobrou znalost anglického nebo německého jazyka
- příjemné a profesionální vystupování
- komunikativnost a prezentační schopnosti
- vynikající obchodní dovednosti - samostatné rozhodování a kreativní myšlení
- týmovou spolupráci
- zodpovědnost
- časovou flexibilitu
- výborná znalost práce na PC + obchodní korespondence
- řidičský průkaz sk. B
- trestní bezúhonnost

Místo pracoviště: Karlovy Vary - Dalovice
Nástup možný ihned.

Životopis společně s průvodním dopisem prosím zasílejte e-mailem na: marketa.bulirova@hdt.cz nebo na adresu: HDT impex, s.r.o., Botanická 3, Karlovy Vary - Dalovice, 362 63.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: HDT impex s.r.o.

Adresa:
Botanická 238 ,36263
Internet:

Reagovat na nabídku Produktový a obchodní manažer