Pracovní nabídka inženýr kvality od firmy MESIT asd, s.r.o.

inženýr kvality

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

spolupráce při řešení zákaznických reklamací, dohled nad kvalitou vývoje, zodpovědnost za systém environmentálního managementu, interní a dodavatelské audity, zpracování FAI reportů dle AS9102, implementace procesů kvality do ERP systému, VŠ vzdělání (strojní nebo elektro), orientace ve výkres. dokumentaci, tech. myšlení, komunikativní znalost AJ, znalost systémů kvality ISO 9001, ISO 14001, AS9100, znalost nástrojů kvality (8D, 5Why, FMEA, PDCA), výborné komunikační dovednosti, důslednost, spolehlivost, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a na volný čas, mobilní telefon, notebook, kontakt e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MESIT asd, s.r.o.

Adresa:
Sokolovská 573 ,68601