Energetik

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

AKTUALIZACE 10.8.2022
První kontakt písemný, telefonický
POŽADUJEME:
- analytické myšlení, pečlivost, tvůrčí přístup, komunikační dovednosti, koncepční přístup, organizační schopnosti, schopnost inovovat, vzdělání SŠ s odbornou praxí nebo VŠ v daném oboru.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- sledování a vyhodnocení spotřeby elektrické energie, plynu, tepla a vody, zpracování požadovaných reportů, zajišťování funkcí energetických zdrojů a rozvodů, zpracování, spravování a udržování dokumentace a evidence požadovanou právními předpisy, jednání s úřady a dalšími institucemi v oblasti energetiky, implementace legislativních požadavků do procesů, řízení projektů energetických zařízení.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: CS-CONT s.r.o.

Adresa:
Nerudova 438 ,79376