Pracovník přímé obslužné péče sociální rehabilitace

Typ pracovního poměru:
Dohoda o pracovní činnosti
Lokalita:
Liberecký kraj
Obor:
Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Co vás čeká:
Služba je koncipována jako dlouhodobá a pravidelná podpora samostatnosti, nezávislosti a soběstačnosti klienta služby prostřednictvím nácviku a uskutečňování běžných, pro samostatný život nezbytných činností.

o Respektování volby - vedeme klienta k tomu, aby byl za sebe zodpovědný, samozřejmě s ohledem na jeho rozumové schopnosti.
o Podpora rozvoje samostatnosti a posilování sociálního začleňování.
o Poskytování sociální služby terénní a ambulantní formou.
o Spolupráce s dalšími organizacemi.
o Flexibilita - služba se pružně přizpůsobuje potřebám klientů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Pro úspěšný výkon této profese je nutná vhodná komunikace s klienty, empatie a disponovat odbornými znalostmi a psychickou odolností.

Co vám můžeme nabídnout:
- odborné zaškolení, podporu týmu
- firemní slevy

Kontakt: e-mailem, telefonicky 8:30 až 13:30 hod.

Více informací na www.sdruzenitulipan.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Sdružení TULIPAN, z. s.

Adresa:
Poštovní 25 ,46601

Reagovat na nabídku Pracovník přímé obslužné péče sociální rehabilitace