ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ PROVOZU

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Management

Popis pracovní pozice:

Životopisy zasílejte na email: info@fitboy.cz
Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30

Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání, zájem o zdravou výživu a sport vítána, znalost MS Office (excel, word) a angličtiny, pozitivní přístup a aktivní přístup k řešení problémů, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, odpovědnost, samostatnost a spolehlivost

Náplň práce: komplexní řízení výrobního provozu, zodpovědnost za hospodaření a dosažení stanovených cílů, implementace procesů směřujících k trvalému zlepšování, řízení výroby dle technologických, bezpečnostních, kvalitativních a kvantitativních norem, a to jak dle firemních, tak potravinářských norem, sledovaných státními orgány, personální zajištění výrobního procesu, koordinace kontrolních mechanismů

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: B-Munitor s.r.o.

Adresa:
9. května 11 ,79852
Internet:

Reagovat na nabídku ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ PROVOZU