Obsluha technologie sušení, čištění a balení zemědělských komodit

Lokalita:
Pardubický kraj
IT - software vývoj aplikací,IT internet multimédia,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

NÁPLŇ PRÁCE: práce v provozu - příjem zemědělských komodit, sušení těchto komodit, práce s VZV a nakladačem, obsluha čistících strojů, obsluha balících strojů, obsluha lisu na pelety
POŽADAVKY: zemědělské vzdělání výhodou, možnost zapracování, pracovní doba 06:00 - 14:30h, práce přesčas v prodloužených směnách, zkušenost s ovládáním VZV výhodou, zkušenost s ovládáním nakladače výhodou, řidičský průkaz sk.B; řidičský průkaz sk.T výhodou, flexibilita, pečlivost, zodpovědnost
NABÍZÍME: podnikové stravování, dovolená 25 dnů, možnost prémií v průběhu roku
KONTAKT: telefonicky (po-pá 8-10h)

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: VOPOL a.s.

Adresa:
Pomezí 415 ,56971
Kontakt:
461729400, 739402040
Kontaktní osoba:
Radovan Kavan

Reagovat na nabídku Obsluha technologie sušení, čištění a balení zemědělských komodit