Prodavač/ka smíšeného zboží

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Pozice: prodavač/ka smíšeného zboží
OC
Požadujeme:
- aktivní znalost vietnamského jazyka výhodou (komunikační jazyk s vedením)
- ochotu pracovat o víkendech a o svátcích
- práce za kasou, zodpovědní přístup ke svěřeným věcem
- zkušenosti se skládáním a vybalováním zboží
- fyzickou zdatnost, pracovitost, spolehlivost
- otevírací doba PO-NE
Nástup: možný ihned. Mzda: 21 300,- Kč
Kontakt: Nga Vu, tel.: 721 433 070, e-mail: vukim@email.cz
První kontakt osobně (Po, St 8 - 12 hod.), telefonicky nebo emailem.
Místo výkonu práce: EVICKA s.r.o., provozovna Příbram VII, Seifertova č.p. 524, Příbram VII

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: EVICKA s.r.o.

Adresa:
Seifertova 524 ,26101
Internet:

Reagovat na nabídku Prodavač/ka smíšeného zboží