Pracovní nabídka Obchodní poradci na pobočce Vsetín od firmy Generali Česká pojišťovna a.s.

Obchodní poradci na pobočce Vsetín

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Bankovnictví a pojišťovnictví

Popis pracovní pozice:

OBCHODNÍ PORADCE NA POBOČCE VSETÍN
Požadujeme: min. středoškolské vzdělání, chuť komunikovat, mít pozitivní a profesionální přístup ke klientům, zodpovědnost, aktivitu, samostatnost
Náplň práce: povedete obchodní jednání s klienty, komunikujete s lidmi osobně či telefonicky, poskytujete profesionální poradenství a uzavíráte s klienty pojistné smlouvy či jiné finanční produkty (penzijní spoření, hypotéky atd.), neustále se odborně vzděláváte a rozvíjíte
Nabízíme: příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní pojištění, stravenky a další, fixní příjem + provize z uzavřených smluv, další složky odměn, komplexní zaškolení formou odborných tréninků, úzká spolupráce s manažerkou obchodního týmu v prvních měsících zaškolení, příjemné prostředí a skvělý kolektiv
První kontakt: své životopisy zasílejte na: michaela.cudova@generaliceska.cz
Ov.tel.: 9.2.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Generali Česká pojišťovna a.s.

Adresa:
Dolní náměstí 342 ,75501
Kontaktní osoba:
Michaela Čudová
Internet:

Reagovat na nabídku Obchodní poradci na pobočce Vsetín