Junior Back-end Developer

Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Požadavky na uchazeče:
- Znalost principů objektově orientovaného programování (především Java nebo C#) a chuť se v této oblasti neustále vzdělávat a zdokonalovat.
- Komunikační schopnosti a schopnost týmové spolupráce - nehledáme pouze kodéra, součástí tvé práce bude i komunikace nad návrhem řešení, a to jednak v rámci interních týmů (projektoví manageři, konzultanti, obchodní oddělení atd.), ale i se zákazníky (administrátoři systémů, vývojáři atd.).
- Anglický jazyk minimálně na úrovni B2 - máme řadu zahraničních zákazníků, budeš mít tedy dost příležitostí se potrénovat jak v psané, tak mluvené angličtině.
- Základní znalost SQL a práce s databázemi.

Zaměstnanecké výhody: Flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti, mobilní tarif

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: IXTENT s.r.o.

Adresa:
Jankovcova 1595 ,17000