Pracovní nabídka Specialista v oblasti robotiky a robotických systémů od firmy TAJMAC-ZPS, a.s.

Specialista v oblasti robotiky a robotických systémů

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Požadujeme: VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na automatizaci a robotizaci, praxi v oblasti robotických systémů a zavádění robotiky, praxi v oblasti výzkumu a vývoje obráběcích center, znalost zavádění prvků průmyslu 4.0 výhodou, RJ + ANJ - aktivní, mluvené a technické znalosti, zkušenost profesionálního překladatele
Náplň práce: projektování a uvedení do provozu robotických systémů pro řízení vícevřetenových soustružnických automatů ve výrobním závodě a u konečného zákazníka, jednání se zahraničními zákazníky, účast na výstavách a různých akcích na podporu vícevřetenových soustružnických automatů v zahraničí
Výhody: zázemí stabilní strojírenské společnosti, perspektivní práce, podnikové stravování, jazykové a odborné vzdělávání, životní pojištění, mimopracovní akce

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: TAJMAC-ZPS, a.s.

Adresa:
třída 3. května 1180 ,76302
Kontaktní osoba:
Bc. Iva Lukašíková

Reagovat na nabídku Specialista v oblasti robotiky a robotických systémů