Specialisté v oblasti marketingu

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Administrativa a organizace

Popis pracovní pozice:

-první kontakt se zaměstnavatelem: Mgr.Marek Rojka,marek.rojka@ibs-sro.com

-jedná se o pozici Marketing Supervizor. Pracovník na této pozici vede vývoj, implementaci a ziskový růst nových produktů a služeb. Součástí je taky vylepšení strategických a taktických marketingových programů. Pracovník se podílí na vztazích s veřejností, reklamou a programy veletrhů. Důležitou součástí je vyvíjení, implementování a vedení marketingové strategie pro konkrétní produkty a služby. Preferována znalost anglického a tureckého jazyka. Očekává se zkušenost na obdobné pozici ze zahraničí.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: UNITED PARCEL SERVICE CZECH REPUBLIC, s.r.o.

Adresa:
Ke Kopanině 559 ,25267
Internet:

Reagovat na nabídku Specialisté v oblasti marketingu