Zdravotní laborant

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Požadujeme odbornou způsobilost k výkonu povolání zdravotního laboranta, získanou absolvováním akreditovaného zdravotnického bakalářského studijního oboru pro přípravu zdravotních laborantů, VOŠ v oboru diplomovaný zdravotní laborant.

Zaměstnanecké výhody : 25 dnů dovolené, 3 dny pracovního volna, příspěvek na životní a penzijní pojištění, zvýhodněné vedení bankovních účtů, mobilního operátora i nákupu osobního vozu. Odměny při životních jubileích, při odchodu do důchodu.

Hlásit se na e - mail : Hana.Camfrlova@phn.agel.cz nebo na tel. č. 727 917 287, 554 700 231 Po - Pá vždy od 7.00 do 15.00 hodin.

A: 9.11.2023

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Nemocnice AGEL Podhorská a.s.

Adresa:
Nádražní 1589 ,79201