Application Software Engineer

Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Kontakt: e-mail: sprochazkova@nvisioncz.com

Upřesňující informace:
Náplň práce:
Programovaní aplikací pro telekomunikační operátory
Podíl na tvorbě SW architektury
Spolupráce s technickou podporou na analýze provozu zařízení

Požadujeme:
- VŠ vzdělání
- Minimálně 3 roky na obdobné pozici
- Znalost programovacího jazyka C++
- Angličtina - čtení a porozumění technickým specifikacím
- Dobré komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu, analytické schopnosti, systémové myšlení

Výhodou je:
- Znalost Web technologií, Javascriptu
- Znalost databází (Oracle, MSSQL)

Zaměstnanecké výhody:
A CO VÁM NABÍDNEME ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI?
" Férové finanční ohodnocení a k tomu navíc půlroční a roční bonus.
" Flexibilní pracovní dobu a občasnou práci z domova.
" Týden dovolené navíc, tzn. celkem 5 týdnů dovolené.
" Stravenkový paušál.
" Možnost protáhnout se kdykoliv v relaxační místnosti.
" Podporu v kariérním rozvoji a profesních školeních. Záleží jen na vás, co využijete.
" Společenské a sportovní akce pro zaměstnance, od vánoční párty až po sportovní turnaje
" Zvýhodněné mobilní tarify pro členy vaší rodiny
" A další benefity

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: NVision Czech Republic ICT a.s.

Adresa:
Ohradní 1369 ,14000
Internet:

Reagovat na nabídku Application Software Engineer