Hlavní stavbyvedoucí

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Panattoni průmyslový park Cheb, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned nebo po domluvě. Mzdové ohodnocení: od 50.000,- Kč (výše nástupní mzdy se může lišit od praxe uchazeče). Pracovní doba: pružná pracovní doba (dle potřeby zaměstnavatele). Požadujeme: min. SŠ vzdělání v oboru stavebnictví, platné osvědčení o autorizaci ČKAIT v oboru pozemních staveb výhodou, praxe v oblasti řízení a vedení staveb, odborné znalosti v oblasti stavebních prací, velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, dobrá uživatelská znalost MS Office a AutoCad, řidičský průkaz sk. B, časová flexibilita, samostatnost, odpovědnost. Nabízíme: náborový příspěvek 30.000,- Kč, nadstandardní finanční ohodnocení (mzda + osobní ohodnocení + prémie), 5 týdnů dovolené, služební automobil s mžoností využití k k soukromým účelům, služební mobilní telefon, notebook, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify pro Vás i pro Vaši rodinu, stravenky, ubytování/příspěvek na ubytování při práci mimo bydliště, podpora při získání a udržení autorizace (je hrazen každoroční poplatek za členství v ČKAIT), firemní akce (teambuilding, vánoční večírek), Multisport karta, firemní vzdělávání a další benefity. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-15:00 h) anebo e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: IMOS Brno, a.s.

Adresa:
Cheb 0