Ošetřovatel/ka skotu

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Zemědělství a lesnictví,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Požadavkem na uchazeče je kladný vztah k hospodářským zvířatům a vykonávané práci. Nezaučené zaškolíme.
Místo výkonu práce jsou stáje na farmě společnosti v Bohuslavicích a Dubicku.
Pracovní doba: ranní směna 3.30 - 9.30, odpolední směna 13.30.-19.30.
Termín nástupu do zaměstnání je možný ihned.
Pracovní poměr lze po dohodě smluvních stran po ukončení sjednané doby opakovat, a to v souladu s ust. zák. č. 262/2006 Sb.
Kontakt: upřednostňujte e-mail, příp. telefonicky 7-14.00. Do e-mailu uveďte Vaše telefonní číslo a dobu, kdy budete na Vámi uvedeném telefonním čísle dostupní.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Dubická zemědělská a.s.

Adresa:
Družstevní 5 ,78972
Kontakt:
583449011
Kontaktní osoba:
Kopová