Referent/ka logistiky

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Kontakt: Kozáková Petra Bc., tel.: 730 157 191 , e-mail: petra.kozakova@empower.partners
Jsme dynamicky rozvíjející se stavební společnost, vyrábíme modulové systémy na zakázku s exportem do EU. Působíme v nové hale v areálu Kanov. Obsazujeme pracovní pozici: REFERENT/KA LOGISTIKY.

Náplň práce: Pracovník/nice zajišťuje proces logistiky od příjmu nakupovaného materiálu, jeho uskladnění, až po přípravu a výdej do výroby. Zodpovídá za průběžný stav materiálových zásob a organizuje činnosti skladu s ohledem na interní potřeby, náklady, efektivitu a účelnost vynaložených lidských a materiálových zdrojů. Audity logistiky. Obaly, obalová kontrola, pronájem obalů, jednorázové obaly.

Požadujeme: Min. ÚSO/SŠ, praxe v logistice, znalost vedení skladu, Znalost NJ, znalost ekologických pravidel, procesů a nařízení, obecná orientace v ERP, VZV výhodou. Pokročilá znalost Microsoft office. Aktivní přístup, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B výhodou.

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na email: petra.kozakova@empower.partners.
Případné dotazy na telefonu po-pá 8-15h. www.empower.partners
osobní ohodnocení, dynamický kolektiv mladých lidí, nové pracovní prostředí, možnost dalšího vzdělávání a růstu, mimořádné odměny, sick day, stravenky

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Němčina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Empower modular k.s.

Adresa:
Závodní 293 ,36018
Kontakt:
730 157 191
Kontaktní osoba:
Petra Kozáková