TECHNOLOG / TECHNOLOŽKA

Lokalita:
Královéhradecký kraj
Obor:
Doprava a logistika,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Co Vás čeká: optimalizace technologických procesů; zavádění nových výrobků do výroby, dohled nad tvorbou dokumentace a kalkulací; odpovědnost za nastavené technologické procesy a jejich funkčnost ve výrobě, neustálé zlepšování efektivity výrobního zařízení; komunikace napříč odděleními (výroba, kvalita, logistika).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: min. SŠ vzdělání, analytické a logické myšlení, organizační schopnosti, být týmový hráč.

Co Vám můžeme nabídnout: zajímavou práci, 5 týdnů dovolené, pracovní dobu 37,5 hodiny týdně, příspěvek na stravování.

Požadavky na pracovníka:

Jiné

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BATIST Medical Productions s.r.o.

Adresa:
Nerudova 744 ,54941