Svářeči

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Průmysl

Popis pracovní pozice:

Požadujeme: Požadujeme platný svářečský průkaz CO2, TIG, praxi v oboru, zručnost, pečlivost, zodpovědný přístup k práci. Znalost čtení výkresové dokumentace je podmínkou. V kolektivu uvítáme spolehlivého kolegu, který umí samostatně pracovat.
Nabízíme: 25 dnů dovolené, dotované obědy, férové jednání, dobré zaměstnanecké zázemí, peněžní bonusy podmíněné kvalitními výsledky společnosti, dobrá dostupnost MHD na kole i autem, práce na ranní směnu.

Náplň práce: Svařování na základě výkresové dokumentace. Komunikace s konstruktéry. Příprava pracoviště, údržba nástrojů.

Životopis zasílejte na ucetnimzdy@tecnimetal.cz nebo volejte 737 509 918.

Požadavky na pracovníka:

Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2, Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře argonu

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: TECNIMETAL - CZ,a.s.

Adresa:
Nábřeží 578 ,76001