OSTRAHA - DETEKTIV PRODEJNY LIDL

Obor:
Služby zákazníkům

Popis pracovní pozice:

KO: Alena Lihotská, tel.: 606 333 112, volejte 8:00 - 17:00 hod., email: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.

Požadujeme :
Dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou není však podmínkou. Certifikát strážného pokud nemáte, zajistíme, nutná uživatelská znalost PC. Věk od 18 let. Možnost práce i na DPP.
Náplň práce:
- Pochůzková 12 hodin. činnost po prodejně,
Nabízíme :
- práci v silné a stabilní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení, odměny za plnění cílů
- možnost zálohy na mzdu
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Po odpracování 3 měsíců získá zaměstanec náborový příspěvěk ve výši 1500 kč.
Nástup možný ihned.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Bohemia Marten Plus s.r.o.

Adresa:
Kravaře
Kontakt:
606 333 112
Kontaktní osoba:
Alena Lihotská
Internet:

Reagovat na nabídku OSTRAHA - DETEKTIV PRODEJNY LIDL