3D Grafik

Obor:
Média reklama a grafika

Popis pracovní pozice:

Kontakt: e-mail: Mariia.shapirko@scssoft.com

Co nabízíme?
" Práce na světově uznávaných projektech jako je Steamem oceněný Euro Truck Simulator 2 nebo American Truck Simulator
" Stabilní práce v herní společnosti s víc než dvacetiletou historií
" Moderní IT kancelář vybavenou např. posilovnou, masážní místností nebo fun zónou s kulečníkem, stolním fotbálkem a ping-pongem
" Přátelské pracovní prostředí ve zkušeném týmu s různorodě zaměřenými specialisty herního průmyslu
" Benefity, jako například 5 týdnů zasloužené dovolené a 3 dny zdravotního volna, kafeterie benefitů, stravenky, výuka angličtiny, denně čerstvé ovoce a spoustu dalšího
Co očekáváme od tebe?
" Hledáme někoho s uměleckým cítěním, prostorovým vnímáním a technickými zručnostmi
" Je důležité, abys byl spolehlivý, samostatný, vytrvalý, měl smysl pro detail a byl ochotný se učit novým věcem
" Měl zkušenosti s prací v týmu
" Jestli dokážeš aktivně komunikovat v angličtině, budeš mít možnost spolupracovat s kolegy z různých koutů světa. Jinak angličtina není podmínkou.

Výhodou bude, pokud budeš mít:
" Zkušenost s herním editorem
" Znalost dopravních předpisů, zákonů atd.
Co tě u nás čeká?
" Tvoji hlavní náplní práce bude tvorba herního světa/mapy podle skutečných referencí
" Seznámíš se s charakteristikami vybrané oblasti herního světa, budeš dělat průzkum, shromažďování a analýzu informací
" Budeš pracovat pod vedením zkušených designérů
" Jedinečná a přátelská pracovní atmosféra skvělá pro absolventy

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 3 Sich days, pružná pracovní doba, stravenkový paušál, jóga a masáže na

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: SCS Software s.r.o.

Adresa:
Praha