Marketingový ředitel

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

- Minimálně 5 let zkušeností v oblasti marketingu s důrazem na podobnou cílovou skupinu
- Schopnost rychle reagovat na měnící se tržní podmínky a adaptovat marketingové strategie
- Systematičnost, cílevědomost, energičnost a velký tah na branku
- Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
- Analytické myšlení a schopnost efektivně využívat data pro rozhodování
- Zkušenost s mezinárodním marketingem a obchodním prostředím
- Velmi pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem
- Velmi dobrá znalost ukrajinského, ruského a německého jazyka

Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina, Němčina, Ruština

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Meest Shopping Logistics s.r.o.

Adresa:
Dolní novosadská 337 ,78301