SVÁŘEČ KOVŮ / SVÁŘEČKA KOVŮ - NEREZ

Lokalita:
Královéhradecký kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Průmysl

Popis pracovní pozice:

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Požadavky: znalost čtení výkresové dokumentace, zodpovědný přístup k plnění zadaných úkolů, trestní bezúhonnost, občasné výjezdy na montáž a servis zařízení u zákazníka, výhodou řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na dopravu do zaměstnání.

Kontakt - pan Ing. Musil Petr, tel.: +420 736 483 402, e-mail: p.musil@mavet.cz (pro zaslání životopisu).

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MAVET CZ s.r.o.

Adresa:
Rychnovek 55 ,55225
Internet:
www.mavet.cz

Reagovat na nabídku SVÁŘEČ KOVŮ / SVÁŘEČKA KOVŮ - NEREZ