KONSTRUKTÉŘI - PŘÍPRAVÁŘI ZAKÁZEK

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Doprava a logistika,Stavebnictví a reality,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

TŘ a:14/3/2024
Náplň práce:
- vedení technické agendy jednotlivých projektů
- vytváření technických návrhů vč. technické dokumentace
- jednání s klienty, zajištění potřebných materiálů pro realizaci projektů, zajištění technické dokumentace k jednotlivým projektům, kontrola zajištění technického vybavení firmy.
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání s maturitou - obor strojní (kvalifikovaný konstruktér)
- praxi v oboru, znalost programu AutoCAD
- samostatnost, odpovědnost, pečlivost, flexibilita, ochota učit se.
Výhodou:
- znalost AJ nebo NJ
- znalost 3D programu.
Nabízíme:
- možnost prodloužení PS na dobu neurčitou.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: d.wdowka@berndorf-bazeny.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BERNDORF BÄDERBAU s.r.o.

Adresa:
Bystřice 1312 ,73995
Internet:

Reagovat na nabídku KONSTRUKTÉŘI - PŘÍPRAVÁŘI ZAKÁZEK