VYCHOVATEL / VYCHOVATELKA (pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami)

Lokalita:
Královéhradecký kraj
Obor:
Vzdělávání výuka a školství

Popis pracovní pozice:

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení, plný pracovní úvazek. Nástup dle dohody.
Plat dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.: 9. platová třída dle doby praxe.

Požadavky: kvalifikace - speciální pedagogika a vychovatelství, kladný vztah k dětem, znalost práce na PC, podmínkou kladný psychologický posudek dle zákona č. 109/2002 Sb. o výkonu ústavní výchovy dle §18, výhodou praxe.

Zaměstnavatel nabízí: stravování, využití FKSP.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: reditelka@zsspecaddjaromer.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Dětský domov, Základní škola speciální a Praktická škola, Jaroměř

Adresa:
Palackého 142 ,55101

Reagovat na nabídku VYCHOVATEL / VYCHOVATELKA (pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami)