Referent správy daní

Typ pracovního poměru:
Služební poměr
Obor:
Ekonomika a finance,Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

KONTAKT : Kurková Irena, tel.: +420 220 364 503, e-mail: Irena.kurkova@fs.mfcr.cz

Bližší informace včetně žádosti do výběrového řízení:

Aktuálně vyhlášená výběrová řízení | Veřejné informace | O nás | Finanční správa (financnisprava.cz)

ZAM. VÝHODY :

Příspěvek na stravování, čerpání individuálních příspěvků z FKSP (penzijní připojištění, resp. doplňkové penzijní spoření, stravování nebo prostřednictvím systému cafeterie), rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních, letní tábor pro děti zaměstnanců, víceúčelová karta Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám (i pro rodinné příslušníky), možnost zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ

Adresa:
nábřeží Kapitána Jaroše 1000 ,17000