učitel/učitelka anglického jazyka

Typ pracovního poměru:
Dohoda o provedení práce
Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Vzdělávání výuka a školství

Popis pracovní pozice:

požadujeme:
1) vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu
v oblasti pedagogických věd zaměřených na přípravu učitelů pro střední školy, nebo
2) odborné vysokoškolské vzdělání, které odpovídá charakteru vyučovaných odborných předmětů pro střední školy a zároveň vzdělání v programu celoživotního vzdělávání uskutečňované vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo studium pedagogiky podle § 22 zákona o pedagogických pracovnících.
Předpoklady pro vznik pracovního poměru, splnění předpokladů pro výkon činnosti ped. pracovníka §3 a odborná kvalifikace dle §7 Zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, včetně poslední změny zákonem č. 197/2014 Sb., s účinností od 1. 1. 2015.
3) lze zaměstnat i studenta posledního ročníku pedagogiky v daném oboru
Zaměstnanecké výhod : přátelské prostředí, individuální přístup k zaměstnancům, odměny dle výkonu pracovníka, školení. Zkrácený úvazek dle dohody. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky od 8.00h. do 16.00h., osobně.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborná škola EKONOM, o.p.s., Litoměřice, Palackého 730/1

Adresa:
Palackého 730 ,41201
Internet:

Reagovat na nabídku učitel/učitelka anglického jazyka