Automechanik /automechanička, autoelektrikář /autoelektrikářka

Lokalita:
Královéhradecký kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Automobilový průmysl

Popis pracovní pozice:

Kontakt telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 14:30 hod. nebo e-mailem na adresu snajdr@3csad.cz.

Požadujeme:
- vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář, autotronik nebo příbuzném oboru
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
- praxe na nákladních vozidlech nebo autobusech výhodou (není podmínkou).
Nabízíme:
- možnost zkráceného úvazku nebo zaměstnání na DPČ
- náborový příspěvek 20.000,- Kč, PHM za zvýhodněné ceny
- zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinu, zvýhodněné ceny produktů našich partnerů
- možnost ubytování a další benefity
- nástup možný ihned.

Mzda při zkráceném úvazku (DPČ) min. 16.500,- Kč, při plném úvazku min. 33.000,- Kč.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ČSAD Havířov a.s.

Adresa:
Soukenická 242 ,51601

Reagovat na nabídku Automechanik /automechanička, autoelektrikář /autoelektrikářka